Hakkımızda

2018 yılında İstanbul Karaköy ‘de hizmet vermeye başlayan TEKA AYDINLATMA ELEKTRİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 2020 yılında          iOWA Led markasını Türkiye pazarına sunmuştur. iOWA Led markası olarak amacımız kurulduğumuz günden bu yana hızla büyüyerek, müşteri memnuniyetine odaklı, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ve hızlı servis ağı ile AYDINLATMA SEKTÖRÜNÜN güvenilir ve gözde firması haline gelmektir.

Vizyonumuz

iOWA Led markamızın faaliyet gösterdiği konularla ilgili her türlü ihtiyaç karşısında en hızlı ve en optimal çözümleri sunabilen, kalitesi ve verimi yüksek, enerji tüketimi düşük, insan sağlığına ve çevreye duyarlı son teknoloji ürünlerine öncelik vererek, aydınlatma sektöründe yeni trendler oluşturan ve güvenilir bir marka olmaktır. iOWA Led global pazarda geleceği aydınlatmayı hedefler.

iowaled-hakkimizda
iowaled-hakkimizda

Misyonumuz

Enerji tasarrufunu ve insan sağlığını ön planda tutarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını uygun fiyat ve yüksek kalite ile karşılayıp onların uzun vadeli çözüm ortağı olabilmektir. Bunun yanında ülke ekonomimize katkı sağlayan, tedarikçilerimizin ve tüm paydaşlarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlayarak, paydaşlarımızdan gelebilecek geri bildirimleri de dikkate alarak çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarını yerine getiren aydınlatma ürünleri imalatı sektöründe lider bir firma olmaktır.